آسمان مجازی

آسمان مجازی

آسمان مجازی

آسمان مجازی یا تایلهای چاپی اسمان مجازی سقفهایی از نوع کاذب که نوع شبکه ای بوده و با سازه های ( T3600 – T1200 – T600) اجرا می شود و به جای تایلهای گچی از تایلهای چاپی آسمان مجازی درون قسمت شبکه ای بهره میبرد.

آسمان مجازی

از نظر روحی و روانی وجود چنین سیستمی در خانه و ادارات خیلی مهم بوده تا از استرس شهر نشینی بیافزاید .قابلیت چاپ روی تایلها با انواع طرح های طبیعت مثل ( ابرو باد – درخت – ستارگان  – مهتاب) این نوع سیستم سقفی را در منازل و ادارات بیش از پیش متحول کرده است.

آسمان مجازیمناسب برای اجرا در اتاق و راه روهای باریک، مکانهایی با دکوراسیون کم رنگ، خانه های آپارتمانی بدون منظره باز و مناسب برای سقفهای غیر استاندارد از نظر ارتفاع . این تایهای اسمان مجازی از نظر چاپ خیلی با کیفیت بوده و با چراغهای LED پشت که روشنایی لازم را برای محل فراهم میکنند منظره ای طبیعی را برایتان ایجاد میکند.

آسمان مجازی

اسمان مجازی

قابلیت دیگر که سیستم روشنایی آسمان مجازی دارا هست به کار گیری از چراغ های LED می باشد که کم مصرف بوده و نور بدون اشعه را ایجاد میکنند که برای سلامتی افراد محل خیلی مناسب هست.

اسمان مجازی

سادگی در اجرا

به علت حاظر بودن این تایلها بعد از اجرای زیرسازی های مربوطه مخصوص این سیستم از سقف نیازی به سیم کشی و رنگ و بتونه نیست و به راحتی میتوان تایلها را به صورت منظم در سر جاهای خود به صورت پازل چید . همینطور این سیستم پنجره های مجازی را نیز موجود میباشد که برای فضاهای بسته و کمبود پنجره از نظر روشنایی کم را بهبود بخشیده و جلوه دلنشینی را بوجوذ میاورد.

آسمان مجازیارتفاع از سقف اصلی

قابلیت تنظیم و اجرا در ارتفاع این سیستم سقف کاذب اسمان مجازی این امکان را می دهد تا بتوانیم اندازه و ارتفاع سقف اصلی را تنظیم نماییم به اینگه که کمترین ارتفاع از سقف اصلی برای اویزگیری اسمان مجازی 10 سانت و بیشترین تا 3 متر را فراهم میسازد. اندازه خود تایلهای اسمان مجازی هم در 59.5 در 59.5 سانتیمتر میباشد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید