تایل منبت کاری ام دی اف

تایل منبت کاری ام دی اف

تایل منبت کاری ام دی اف

تایل منبت کاری ام دی اف

سیستم سقفهای کاذب کلیک و یا مشبک که نوعی از سقف های کاذب برای مکانهایی که دسترسی لازم به پشت سقف میباشد هستند کاربرد این نوع سقف ها بسته به مکان تغییر میکند .

تایل منبت ام دی اف

این نوع سقف کاذب برای اجرا و نصب به مصالح خاصی نیاز هست که مختص این نوع سیستم طراحی شده است زیرسازی این سقف با اجزایی مانند اویزها و پروفیلهای اجرا می گردد ولی در قسمت تایلها انواع مختلفی از تایلها موجود میباشد که هم از نوع جنس و کاربرد متفاوت هست .

تایل منبت ام دی اف

جنس این تایلها را میتوان از انواع ( mdf – pvc گچی – الومینیومی – پلاگسی – شیشه ای – فایبر گلاسی ) استفاده نمود. کاربردهای دیگر که جدا از دسترسی سیستمهای تاسیساتی به پشت سقف کاذب را دارد ( اکوستیکی – دکوراتیو  – روشنایی – تصفیه هوا ) می توان نام برد.

تایل منبت ام دی اف

تایل منبت کاری ام دی اف

ما در این مرحله به معرفی و نوع جدید از تایلها را با جنس mdf و کاربرد( دکوراتیو – اکوستیکی و روشنایی ) را در حال تولید هستیم رابه شما معرفی می نماییم. این تایلها با دستگاه cnc لیز برش داده شده اند تا نور پشت از تایلها رد شده و روشنایی لازم را ایجاد نماید خصوصیات دیگر که میتوان نام برد به علت cnc شدن این تایل حالت اکوستیکی به مکان داده و از ایجاد صداهای برگشتی جلو گیری میکند.

پیمانکاران و فروشندگان میتوانند با درخواست خرید و نماینگی با پشتیبانی تمای بگیرد.

2 پاسخ ها

فعالیت‌ها و بازتاب‌ها

  1. […] تيغه هاي کناف تخته، و تايل هاي سقف کاذب کناف آکوستيک و تايل معدني کناف، پانل گچي ، ملات خشک کناف با گچ براي گچ کاري […]

  2. […] تایلها را میتوان در نقشه دلخواه و نور دهی دلخواه نصب کرد . تنوع […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *