دیوارهای پوششی کناف جهت عایق کاری

دیوارهای پوششی کناف جهت عایق کاری

دیوارهای پوششی کناف جهت عایق کاری

دیوارهای پوششی کناف جهت عایق کاری

دیوار پوششی کناف

دیوارهای پوششی کناف جهت عایق کاری

دیوارهای پوششی کناف جهت عایق بندی ساختمان از سمت داخل

1 – w611 دیوار پوششی ویژه نازک کاری

در این ساختار صفحات گچی توسط چسب پرلفیکس ( یا به وسیله بتونه درزگیری کناف ) مستقیما بر روی سطوح بنایی متصل می شوند. این دیوار پوششی برای نازک کاری سریع و ارزان سطوح بنایی مناسب می باشند.

2 – w631 دیوار پوششی ویژه بهسازی حرارتی

در این ساختار صفحات مرکب نوع ps توسط چسب پرلفیکس ( یا بوسیله بتونه درزگیری کناف ) مستقیما بر روی سطوح بنایی متصل می شوند. با استفاده از این ساختار ضمن نازک کاری، خواص حرارتی دیوار بنایی موجود به نحو چشم گیری ارتقاء می یابد.

3 – w624 دیوار پوششی ویژه بهسازی صوتی و حرارتی در این ساختار صفحات مرکب نوع mw توسط چسب پرلفیکس ( یا بوسیله بتونه درزگیری کناف ) مستقیما بر روی سطوح بنایی متصل می شوند . با استفاده از این ساختار نازک کاری و عایق کاری حرارتی و صوتی دیوار بنایی موجود به نحو چشم گیری ارتقاء می یابد.

هر سه نوع ساختار فوق برای دیوارهای تا ارتفاع 3 متر مناسب می باشد. برای ارتفاع های بیشتر می توان از انواع دیوارهای پوششی زیر استفاده نمود.

1 – w623

در این ساختار پنل های گچی بر روی یک زیرسازی فلزی که به دیوار زمینه متصل است ، پیچ می شوند. این نوع پوشش کاری راه حل مناسبی جهت غلبه بر مشکلات اجرایی دیوار زمینه نظیر ناشاقولی و ناصافی دیوار و یا شرایط نا مناسب جهت اتصال پرلفیکس ( رطوبت ، میزان جذب ، آلودگی و…)می باشند.

همچنین فضای خالی مناسب جهت نصب عایق و عبور تاسیسات الکتریکی و مکانیکی در این ساختار وجود دارد .  با استفاده از این ساختار پوشش کاری تا ارتفاع 10 متر قابل اجراء خواهد بود.

2  – w625

در صورتی که اجرای یک دیوار پوششی با حداقل مصالح مصرفی مورد نظر باشد ، w625 گزینه مناسبی به شمار می رود. در این ساختار ، یک لایه پوششی به ضخامت 12/5 میلیمتر بر روی زیرسازی فلزی مستقل از دیوار زمینه اجرا می شود.

3  – w626

در صورتی که اجرای یک دیوار پوششی مستقل با ارتفاع و مقاومت در برابر ضربه بیشتری نسبت به دیوار w625 مد نظر باشد ، دیوار پوششی w626 گزینه مناسبی به شمار می رود. در این ساختار ، دو لایه پوششی به ضخامت 12/5 میلیمتر بر روی زیرسازی فلزی مستقل از دیوار زمینه اجرا می شود.

دیوارهای پوششی کناف جهت عایق کاری – دیوارهای پوششی کناف جهت عایق کاری – دیوارهای پوششی کناف جهت عایق کاری

 

برای این مطلب رای دهید
9 پاسخ

تعقیب

  1. […] هاي ساخت وساز خشک کناف (مانند ديوارهاي جدا کننده ، ديوارهاي پوششي و سقف هاي کاذب) مورد استفاده قرار مي […]

  2. […] دکورهای کناف منحنی و شکسته ، اجرای دیوارهای پوششی و جداکننده کناف ، انواع طرح های پشت ال سی دی کناف ، […]

  3. […] است و بهترین ابزار برای نیل به این هدف استفاده از عایق های حرارتی است […]

  4. […] و عالی برای LCD و انواع پارتیشن و دیوارهای جدا کننده و دیوارهای پوششی . برای همین ما نمونه ای اجرا شده دکوراتیو کناف در […]

  5. […] کرد ؟ بله می توان استفاده کرد . این نوع دیوار را دیوار پوششی کناف می نامند . ۷- آیا می شود بر روی دیوار جداکننده کناف ، […]

  6. […] کاري داخلي و خارجي گچ بر پايه سيمان و مصالح ديگر و مواد عايق بر اساس پشم سنگ و شيشه و […]

  7. […] های ساخت وساز خشک کناف (مانند دیوارهای جدا کننده ،دیوارهای پوششی و سقف های کاذب )مورد استفاده قرار می گیرند.این صفحات […]

  8. […] ۱ : نماد های خاص را به دیوار هال نصب کنید یا آن را در بوفه بگذارید و یا از طرح های سقف […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
نظرات خود را با ما در میان بگذارید!

دیدگاهتان را بنویسید