طریق نصب تابلو در خانه به روش صحیح آن

طریق نصب تابلو در خانه به روش صحیح آن

طریق نصب تابلو در خانه به روش صحیح آن

زمانی که می خواهیم اسباب کشی کنیم برخی از لوازم نسبت به دیگر لوازم از اهمیت و ضرورت کم تری برخوردارند و در تقسیم بندی جزء وسایل دکور به حساب می آیند اما وجود آن ها در چیدمان خانه ضروری می باشد و تکمیل کننده دیگر لوزام می باشند .
یکی از این لوازم تابلوها هستند . درست است که جزء لوازم اساسی به حساب نمی آیند اما نقش مهمی را در دکوراسیون محیط برعده دارند .

تابلوهایی که اثر هنری دارند دارای ارزش بسیار بالایی می باشند و تأثیر بسیار زیادی بر روی دکوراسیون می گذارند .

دقت داشته باشید که در دکوراسیون داخلی برخی از وظایف را می توان به تابلوها داد از جمله :

چرخش رنگی : تابلوها به جز ارزش هنری که دارند ، در دکوراسیون فضا لکه های رنگینی به حساب می آیند و از جایگاه ویژه ای برخوردار می باشند .

خطای بصری : توسط تابلوها می توان ابعاد فضا را از نظر دیداری تغییر داد به دو روش می توان این کار را انجام داد :

1-         اگر تابلویی عمودی با طول زیاد را بر روی دیوار نصب کنید باعث می شود که بیننده دچار خطای چشم شود و ارتفاع سقف کاذب و دیوار بیش از اندازه واقعی آن دیده شود .

2-         افزایش ارتفاع را می توان با کنار هم قرار دادن چند تابلو یک اندازه بر روی دیوار تبدیل کرد .

نصب کردن تابلو بر روی دیوار کار ساده ای هم نیست به طوری که برای نصب تابلو برروی دیوار قوانین خاصی در نظر گرفته شده است از جمله : وسعت دیوار ، ابعاد تابلو ، میدان دید افراد ، فاصله نصب تابلو تا سقف ، و … افراد تصور می کنند هر جایی که دیوار خالی ای وجود دارد مناسب برای نصب یک تابلو می باشد در حالی که این تصور کاملا اشتباه می باشد .

برای نصب تابلو ابتدا پلان دیوار و چگونگی چیدمان را بر روی کاغذ رسم کنید . بعد از این که قطعی شد آن را بر روی دیوار نصب کنید .

هم چنین الگوی هر یک از تابلوها را روی کاغذ دربیاورید و آن ها را کنار هم دیگر قرار دهید بعد از این که همه چیز درست بود تابلوها را بر روی دیوار نصب کنید .

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
نظرات خود را با ما در میان بگذارید!

دیدگاهتان را بنویسید