فیلم اموزش کناف دانلود رایگان

فیلم اموزش کناف دانلود رایگان

فیلم اموزش کناف دانلود رایگان

فیلم اموزش کناف دانلود رایگان

 

سیستمهای ساخت و ساز خشک dry wall یا به اصطلاح کناف که در سالهای اخیر در صنعت ساختمان سازی ایران رایج شده و هر ساله تقاضا برای اجرای سازه های دکوراتیو و دیوارهای جدا کننده داخلی ودیوارهای خارجی اکواپنل ساختمان بیشتر میشود ، و همان گونه که بازار تقاضا بالا رفته به اشتغال زایی هم کمک به سزایی می کند.

این امر باعث شده که جوانان بیشتری به این کسب و کار روی اورده و باعث شده از فروش این سیستمها تا اجرای این سیستمها روی بیاورند ولی چون اطلاع رسانی و اموزشهای نصب و اجرای این ساختارها محدود می باشد دلیل ان هم نو ظهور بودن این سیستم در کشورمان است.

ولی متاسفانه افراد سود جو از این امر سوء استفاده کرده و در وبلاگهای خود نوشته هایی چون فروش فیلم اموزشی کناف به قیمتهای بالا میکنند .

 

حائز اهیمت است که به اطلاع برسانم که این نوع سیستمها با دیدن فیلم و یا عکس نمیتوان اموزش دیده و بلعکس باعث میشود که ریشه و علم این صنعت به بی راهه کشیده شود و خدایی نکرده باعث اتفاقاتی بد همچون ریختن سقف منازل و یا مکانهای تجاری بر روی افراد بی گناه شود.

برای همین توسیه میکنم برای آموزش و یادگیری سیستمهای ساخت و ساز خشک (dry wall) حتما پیش یک استاد کار کناف و یا در اکادمی علمی کناف دکور سقف ثبت نام کنید و از این راه برای اموزش جلو بروید .

 در پی درخواست دوستان نمونه ای از فیلمهایی که در اکثر سایتها و وبلاگها که به فروش میرسد در اختیار شما قرار میدهیم.

 

با تشکر ادمین

رمز فایل :

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *