تایل معرق کاری ام دی اف

تایل معرق کاری ام دی اف

سیستم سقف کاذب کلیک و یا مشبک که نوعی از سقف های کاذب برای مکانهایی که دسترسی لازم به پشت سقف میباشد هستند کاربرد این نوع سقف ها بسته به مکان تغییر میکند .

تایل منبت ام دی اف

تایل mdf

این نوع سقف کاذب برای اجرا و نصب به مصالح خاصی نیاز هست که مختص این نوع سیستم طراحی شده است زیرسازی این سقف با اجزایی مانند اویزها و پروفیلهای اجرا می گردد ولی در قسمت تایلها انواع مختلفی از تایلها موجود میباشد که هم از نوع جنس و کاربرد متفاوت هست .

تایل معرق لیزری

جنس این تایل ها را میتوان از انواع ( mdf – pvc – گچی – الومینیومی – پلاگسی – شیشه ای – فایبر گلاسی ) استفاده نمود. کاربردهای دیگر که جدا از دسترسی سیستمهای تاسیساتی به پشت سقف کاذب را دارد ( اکوستیکی –تایل دکوراتیو  – روشنایی – تصفیه هوا ) می توان نام برد.

تایل منبت ام دی اف

تایل معرق کاری ام دی اف

ما در این مرحله به معرفی و نوع جدید از تایل معرق را با جنس mdf و کاربرد( دکوراتیو – اکوستیکی و روشنایی ) را در حال تولید هستیم رابه شما معرفی می نماییم. این تایلها با دستگاه cnc لیز برش داده شده اند تا نور پشت از تایلها رد شده و روشنایی لازم را ایجاد نماید خصوصیات دیگر که میتوان نام برد به علت cnc شدن این تایل معرق حالت اکوستیکی به مکان داده و از ایجاد صداهای برگشتی جلو گیری میکند.