دریچه بازدید کناف

دریچه بازدید کناف

معرفی :

دریچه های دسترسی کناف ، در انواع و ابعاد گوناگون جهت نصب و استفاده در سیستم های ساخت و ساز خشک ( سقف و دیوار) به کار می روند با استفاده از این دریچه ها ، بازدید تاسیسات بالای سقف کاذب یا درون فضای دیوار و در صورت لزوم تعمیرات آنها به سادگی امکان پذیر است ، در حالی که دیوارهای بنایی و یا سقف ها کاذب با رابیتس و گچ و خاک ، دسترسی به فضاهای تاسیساتی فقط با تخریب دیوار و سقف ممکن است.

ساختار دریچه بازدید کناف :

ساختار این دریجه ها شامل یک قاب فلزی اصلی سبک ، ظریف و در عین حال مقاوم و نیز یک قاب درب است که پنل گچی داخل آن قرار می گیرد جهت باز و بسته کرد درب دریچه ، از یک لولای فنری استفاده شده که عملکرد آن را آسان می سازد. همچنین جهت رعایت اصول ایمنی علاوه بر لولای فنری ، از یک کابل ظریف نیز جهت اتصال قاب درب به قاب اصلی و مهار آن استفاده شده است.

مزایای دریچه بازدید کناف :

نصب آسان

نصب این درچه ها بسیار آسان بوده و مطابق مراحل زیر صورت می گیرد:

 

نصب دریچه بازدید کناف

دریچه بازدید کناف 1

طراحی بسیار ایمن

وجود یک کابل ظریف در پشت دریچه که از یک سو به قاب اصلی و از سوی دیگر به قاب درب متصل است ، مانع از سقوط ناگهانی درب شده و بدین ترتیب ایمنی محصول تامین می گردد. این کابل توسط یک چفت به قاب دریچه متصل شده است.

 

 

دریچه بازدید کناف 2

عملکرد بسیار آسان

استفاده از این دریچه ها بسیار آسان است. با اعمال فشاری بسیار کم به محل لولای فنری ، درب دریچه به راحتی باز می شود. در صورت نیاز به جدا کردن کامل درب از قاب اصلی ، می توان چفت کابل را باز نموده و درب را کاملا جدا کرد.