دکوراسیون سقف کاذب

سقف کاذب ، آسمان مجازی چاپ مستقیم، آسمان مجازی استیکر، تایل دکوراتیو cnc، تایل معرق، تایل های سه بعدی، تایل برش لیزر mdf

سقف کاذب

سقف کاذب

سقف کاذب به معنای سقفی است که در زیر سقف اصلی اجرا میشود معمولا برای پنهان کردن یک سقف اسیب دیده ، ترک خورده و یا جهت تنظیم ارتفاع سقف اتاق و نصب چراغ های مدرن و جدید برای روشنایی محل و دکور های مدرن روی سقف اصلی اجرا میشود. سقف کاذب به عنوان سقف آویز شده شناخته میشود زیرا به معنای واقعی کلمه سقفی است که به صورت اویزی گیری از سقف اصلی اجرا میشود و ناحیه بالایی بین سقف کاذب و سقف اصلی را فضای پر انرژی مینامند زیرا در این ناحیه فضایی توخالی برای عبور تاسیسات ساختمانی مانند سیم کشی های نور پردازی، لوله های تهویه هوا ، سیستم های هوشمند اتش و حریق ، دوربین های مدار بسته میباشد و عایق مناسب صوتی و حرارتی بین اتاق و طبقه بالایی را به وجود می اورد.

مزایای سقف کاذب

مزایای سقف کاذب در حال حاضر راه حلی به طور گسترده  برای سقف محل کار و یا ساختمان های مسکونی در هر پروژه تزئینی و یا معماری را  فراهم میکند .بدون شک یکی از بهترین راه ها برای زیبایی محل زندگی این سقف میباشد . سقف کاذب سقف ساخته شده زیر سقف اصلی اتاق یا ساختمان است به عبارت دیگر این دومین لایه سقف است که از سقف اصلی با کمک قاب فلزی یا چوبی اجرا میشود برای همین سقف کاذب مینامند این سقف به جز جلوه زیبایی که به محل زندگی می بخشد مزایایی مانند گرم نگه داشتن اتاق در زمستان و سرد نگه داشتن اتاق در تابستان به کار میرود همچنین برای مخفی کردن تاسیسات ساختمانی به کار میرود.
مزایا:
1 – سادگی و سرعت در اجرا
2 – مخفی کردن تاسیسات ساختمان پشت سقف کاذب
3 – کمک به حفظ دمای اتاق برای بهبود در مصرف انرژی در تمامی فصل ها
4 – کمک به صرفه جویی هزینه های انرژی و مصارفی ساختمانی
5 – تنوع در متریالها و مدل ها و سازگار برای تمامی مناطق جغرافیایی
6 – عایق حرارتی و صوتی و کمک به دفع صداها و نویز های اضافه اتاق

سقف کناف

سقف کاذب

متریال و ساختار سقف کاذب

واضح است که انتخاب شما از یک سقف براساس سه معیار باشد. 1 محل اجرا 2 طرح و زیبایی سقف کاذب 3 بودجه ای که در نظر گرفته اید . انواع مختلفی از سقف موجود میباشد از جمله سقف کناف ، سقف PVC ، سقف آسمان مجازی ، سقف CNC ، سقف تایل پتینه رنگی ، سقف تایل گچی ، فلزی ، سقف کشسان و دیگر سقف ها . شایعترین سقف ها در این میان سقف  دکوراتیو میباشد که هم از نظر بودجه با صرفه تر و از نظر زیبایی چمشگیرتر در این میان است .

سقف کاذب آسمان مجازی

سقف کاذب آسمان مجازی یا تایلهای چاپی  سقف هایی از نوع کاذب که نوع شبکه ای بوده و با سازه های ( T3600 – T1200 – T600) اجرا می شود و به جای تایلهای گچی از تایلهای چاپی درون قسمت شبکه ای بهره میبرد. از نظر روحی و روانی وجود چنین سیستمی در خانه و ادارات خیلی مهم بوده تا از استرس شهر نشینی بیافزاید .قابلیت چاپ روی تایل ها با انواع طرح های طبیعت مثل ( ابرو باد – درخت – ستارگان  – مهتاب) این نوع سیستم سقفی را در منازل و ادارات بیش از پیش متحول کرده است. مناسب برای اجرا در اتاق و راه روهای باریک، مکانهایی با دکوراسیون کم رنگ، خانه های آپارتمانی بدون منظره باز و مناسب برای سقفهای غیر استاندارد از نظر ارتفاع . این تایل  از نظر چاپ خیلی با کیفیت بوده و با چراغهای LED پشت که روشنایی لازم را برای محل فراهم میکنند منظره ای طبیعی را برایتان ایجاد میکند.
قابلیت ها
قابلیت دیگر که سیستم روشنایی دارا هست به کار گیری از چراغ های LED می باشد که کم مصرف بوده و نور بدون اشعه را ایجاد میکنند که برای سلامتی افراد محل خیلی مناسب هست.

سقف کاذب آسمان مجازی
سقف کاذب pvc

سقف کاذب PVC

سقف کاذب PVC به طور گسترده به عنوان یک پوشش روکشدار برای سقف و دیوار ساختمان های مسکونی و تجاری مورد استفاده قرار میگیرد سقف کاذب PVC ( دیوارپوش PVC ) یک ماده پلاستیکی سبک وزن است که در کارخانه تولید شده و به صورت پانل های سقفی طرح دار مختلف با روکش های مدرن و چاپی و با هسته تو خالی و سطوح صاف روانه بازار میگردد . از آنجا که این پانل ها ضد اب هست انها را به عنوان بهترین جایگذین برای اجرای سقف گچی در مناطق رطوبت بالا ، زیر زمین و حمام به کار می برند . فواید برتر سقف کاذب PVC نصبت به نوع گچی میتوان به محکم و با دوام بودت ان اشاره کرد این نوع سقف میتواند سالها بدون خم شدگی و انحراف در محل خود باقی بماند و از اسیب ها ناشی از دست خودگی نیز در امان باشد . نصب و راه اندازی این سیستم نیز نسبت به دیگر نوع های خود اسان بوده و در هنگام اجرا و نصب هیچ گونه گرد و خاکی را ایجاد نمیکند از دیگر فواید این نوع سقف کاذب PVC میتوان به سبک بودن ان شاراه کرد و بعد از اجرا و نصب به هیچ گونه بتونه و رنگ کاری نیازی ندارد .

سقف کاذب پتینه رنگی

سقف کاذب چیست؟ یک سقف یا یک سقف پتینه رنگی دنباله ای از پانل های پشتیبانی شده توسط یک چارچوب فلزی است شما احتمالا این نوع سقف را در جایی مانند شرکت کارخانه بیمارستان و یا بانک دیده اید که به صورت خیلی ساده با تایل های گچی اجرا شده و بیشتر به خاطر اکوستیکی صدا و پنهان نمودن تاسیساتی مانند کابل و لوله های تهویه اجرا شده است .اما این فقط یک نمونه از سقف کاذب میباشد در واقع بسیاری از سقف های کاذب ازتایل سقفی دکوراتیو ، تایل آسمان مجای ، تایل سقف پتینه رنگی سقفی تولید و اجرا میشوند . در اینجا ما تایل سقفی پتینه رنگی را به شما معرفی خواهید کرد. سقف کاذب پتینه رنگی و یا تایل رنگی پتینه نوعی دیگر از سقف کاذب میباشد که نه بصورت چاپی بلکه به صورت دستی با مرکب روی تایل رنگ کاری میشود. تایل های پتینه رنگی محصولی است که با تلفیق جوهر های رنگی ایتالیایی و آلمانی و به صورت دستی تولید میشود. این محصول کار منحصر بفردی است که از هنر دست بوجود آمده و تنوع رنگ خیره کننده ای دارد.

تایل سقفی پتینه رنگی
تایل معرق

سقف کاذب معرق لیزری MDF

سقف به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از اتاق به عنوان دیوار و کفپوش میباشد . تا همین اواخر، سقف ها بسیار ساده و ظریف بودند با تغییر زمان و ظهور تکنولوژی جدید و احساسات خلاقانه سقف در حال حاضر بخش مهمی از دکور خانه ها در نظر گرفته می شوند .به منظور الهام بخشیدن به شما نمونه سقف کاذب معرق لیزری را به شما معرفی میکنیم که باعث می شود خانه شما الهام بخش برای دیگران نیز باشد. هنگامی که برای پیدا کردن ایده ای ساده برای سقف خانه پیچیده میشود تایل سقفی معرق لیزری MDF یک انتخاب به جا و محبوبی میباشد . در حالی که اندازه های بزرگتر برای پارتیشن و دیوارپوش هم استفاده میگردد و در سقف های گسترده نیز به عنوان یک سقف معلق کاذب استفاده می شود.مزایای متعددی برای استفاده از سقف میتواند نام برد. علاوه بر اینکه با استفاده از این سقف میتوان تاسیساتی مانند سیم کشی و تهویه را پنهان نمود مزایای اصلی این تایل معرق لیزری ایجاد روشنایی زیبایی میباشد که به محل اجرا می بخشد.

سقف کاذب دکوراتیو PVC

سقف کاذب دکوراتیو PVC در معماری و دکوراسیون داخلی از کاربردهای مختلفی برخوردار است؛ اما شاید برای بسیاری این سؤال ایجاد شود که کاربرد و دلیل استفاده از این نوع سقف های کاذب cnc چیست و در چه مواردی مورد استفاده قرار می گیرند؟ در پاسخ این پرسش باید این گونه عنوان کنیم که در اغلب ساختمان های تازه ساخت و یا قدیمی با لوله کشی و همچنین کانال های مختلف تهویه مطبوع مواجه می شوید. البته در برخی قسمت ها نیز سیم کشی هایی را مشاهده می کنید که استفاده از این نوع تایل ها می تواند گزینه ای مناسب برای پنهان کردن آن ها برای ایجاد دیدی مناسب محسوب شود. با توجه به این موضوع می توان از تایل سقفی دکوراتیو CNC برای سقف های مختلف در جهت پنهان کردن تأسیسات به کار گرفته شده استفاده نمود. تایل سقفی دکوراتیو PVC تولید شده از جنس pvc با ضخامت های 16 و 8 میل با دستگاه cnc می باشد.

تایل سقفی