آسمان مجازی چاپ مستقیم و استیکر

شما میتوانید در این برگه نمونه طرح های متنوع جهت سفارش تولید آسمان مجازی را انتخاب نماید.

گالری گل و اسمان

تایل اسمان مجازی st 2192

گالری دریا و ماهی

تایل آسمان مجازی دریا و ماهی

گالری طرح بالن

آسمان مجازی بالن و آسمان

گالری درخت و اسمان

آسمان مجازی درخت و آسمان

آسمان مجازی مارکت

آسمان مجازی یا تایلهای چاپی  سقف هایی از نوع کاذب که نوع شبکه ای بوده و با سازه های ( T3600 – T1200 – T600) اجرا می شود و به جای تایلهای گچی از تایلهای چاپی درون قسمت شبکه ای بهره میبرد.

از نظر روحی و روانی وجود چنین سیستمی در خانه و ادارات خیلی مهم بوده تا از استرس شهر نشینی بیافزاید .قابلیت چاپ روی تایل ها با انواع طرح های طبیعت مثل ( ابرو باد – درخت – ستارگان  – مهتاب) این نوع سیستم سقفی را در منازل و ادارات بیش از پیش متحول کرده است.

مناسب برای اجرا در اتاق و راه روهای باریک، مکانهایی با دکوراسیون کم رنگ، خانه های آپارتمانی بدون منظره باز و مناسب برای سقفهای غیر استاندارد از نظر ارتفاع . این تایل  از نظر چاپ خیلی با کیفیت بوده و با چراغهای LED پشت که روشنایی لازم را برای محل فراهم میکنند منظره ای طبیعی را برایتان ایجاد میکند.

قابلیت ها

قابلیت دیگر که سیستم روشنایی دارا هست به کار گیری از چراغ های LED می باشد که کم مصرف بوده و نور بدون اشعه را ایجاد میکنند که برای سلامتی افراد محل خیلی مناسب هست.

سادگی در اجرا

به علت حاظر بودن این تایلها بعد از اجرای زیرسازی های مربوطه مخصوص این سیستم از سقف نیازی به سیم کشی و رنگ و بتونه نیست و به راحتی میتوان تایلها را به صورت منظم در سر جاهای خود به صورت پازل چید . همینطور این سیستم پنجره های مجازی را نیز موجود میباشد که برای فضاهای بسته و کمبود پنجره از نظر روشنایی کم را بهبود بخشیده و جلوه دلنشینی را بوجود میاورد.

ارتفاع از سقف اصلی

قابلیت تنظیم و اجرا در ارتفاع این سیستم سقف کاذب  این امکان را می دهد تا بتوانیم اندازه و ارتفاع سقف اصلی را تنظیم نماییم به اینگه که کمترین ارتفاع از سقف اصلی برای اویزگیری  10 سانت و بیشترین تا 3 متر را فراهم میسازد. اندازه خود تایلها هم در 59.5 در 59.5 سانتیمتر میباشد.