دیوار پوش سه بعدی گچی

دیوارپوش سه بعدی گچی

دیوارپوش سه بعدی گچی همانطور که قبلا اشاره شد، مهم ترین بخش دکوراسیون یک فضا در مرحله اول دکوراسیون دیوار است. می توانید با استفاده از انواع رنگ ها و یا کاغذ دیواری که البته معمول ترین راه حلهای دکوراسیون دیوار هستند فضای خود را تا حدود خیلی زیادی مطلوب تر کنید. و یا اینکه با استفاده از متریال های خاص در دکوراسیون دیوار، فضا را بسیار خاص تر کنید. یکی از گزینه ها برای داشتن دیوار سه بعدی استفاده از دیوارپوش سه بعدی گچی استو استفاده از این نوع محصول بسیار ساده است.

کافیست یک گچ کار ماهر در کنار خود داشته باشید. تنوع محصولات قابل ارایه در این زمینه نسبتا بالاست. سعی شده با ارایه طیف وسیعی از سبک ها در طراحی این پنل ها ، انواع سبک های مورد تقاضا را پاسخگو باشیم. اعم از سبک های پست مدرن و یا کلاسیک. این پنل ها بعد از اجرا قابل رنگ آمیزی هستند. جنس آنها از گچ بوده و در نهایت یک دیوار گچی سه بعدی خواهید داشت. این قابلیت را دارد که بر روی ان انواع نصبی جات را نصب کنید. اگر با نور پردازی همراه شود بسیار زیبا تر می شود. نور پردازی به برجستگی طرح ها بسیار کمک می کند. ابعاد استاندارد این محصول 50 سانت در 50 سانت است. معمولا ضخامت دیوارپوش سه بعدی گچی حدود 3 سانت می شود.

دیوارپوش سه بعدی گچی

امکان خرید قالب به جای دیوارپوش سه بعدی گچی آماده

همچنین می توانید به جای خرید دیوارپوش سه بعدی گچی اقدام به خرید قالب آن کنید که بسیار مقرون به صرفه تر است. این قالبها دارای طول عمر بالایی هستند و با در اختیار داشتن یک قالب می توانید هر مقدار که نیاز دارید از این پنل ها تکثیر کنید و پس از طی شدن مرحله خشک شدن پنل گچی حاصل شده اقدام به نصب آن کنید. خشک شدن قطعه برای خارج کردن از قالب می تواند در 15 دقیقه محقق شود. منتها خشک شدن کامل برای اجرای کار بسته به دما و رطوبت محیط به صورت میانگین یک روز کامل به طول خواهد انجامید.

می توانید از اپراتور فروش درخواست کنید که جزوه آموزشی مربوطه برای شما ارسال شود. می توانید از گچ ساختمانی معمولی برای این مهم استفاده کنید. به طور معمول می توانید از یک قالب در هر ساعت نیم متر مربع تا یک متر مربع دیوارپوش سه بعدی گچی تکثیر نمایید. این محصول ضمن اینکه بسیار زیباست ، مقرون به صرفه نیز می باشد.

بهتر است به گالری تصاویر اجرا شده هم سری بزنید. در آنجا می توانید ایده هایی را مشاهده کنید که قبلا دیگران تجربه کرده اند. برای اجرای آن هیچ نگرانی نداشته باشید. در تمامی نقاط کشور همکاران آموزش دیده ای هستند که می توانیم آنها را به شما معرفی کرده و با اطمینان خاطر کار اجرا را به آنها بسپارید. نگران قیمت و زمان تحویل نباشید. تمامی تلاش همکاران ما بر این است که کالای مورد تقاضای شما با بهترین کیفیت و کمترین قیمت و در کوتاه ترین زمان به دست شما برسد. مهم نیست که در کجای ایران ساکن هستید. ما با شبکه حمل و نقل گسترده ای در حال همکاری هستیم. بسته به اینکه از کجای ایران درخواست داده اید، بهترین و ارزان ترین راه ارسال کالا را برای شما در نظر خواهیم گرفت. کالا تا زمانی که به دست شما برسد در برنامه پیگری ماست. تمام بار ها ارسالی دارای ضمانت سالم رسیدن به مقصد هستند. پس کافیست که انتخاب کنید و درخواست دهید. باقی کار ها را به ما بسپارید.

مطالبی که شاید بخوانید:

10 دلیل برای نصب دیوار پوش سه بعدی

همه چیز در مورد دیوارپوش سه بعدی چرمی

پنل سه بعدی 7 دلیل انتخاب هوشمندانه