سقف کاذب کناف بیمارستانها Hospital

سقف کاذب کناف بیمارستانها Hospital | بیمارستان ها یکی از محیط های بسیار مهم و حایز اهمیت می باشد که برای رسیدن به هدف خود که تامین آسایش و بهبودی بیماران می باشد نیاز به شرایط محیطی ویژه ای دارد که بخش اعظم آن مربوط به کاربرد مصالح ساختمانی است ، در واقع مصالح ساختمانی مورد استفاده در بیمارستان ها و مراکز درمانی باید از ویژگی های قابل توجه ای برخوردار باشد تا بتواند امنیت و سلامت و بهداشت کلیه مراجعه کنندگان و کارکنان را تامین نماید . بنابراین کلیه مصالح از سقف تا کف بیمارستان حایز اهمیت است .

سیستم کناف یا سیستم ساخت و ساز خشک کناف به دلیل داشتن محصولاتی چون سقف کاذب کناف و دیوار پوششی کناف و دیوار جدا کننده کناف قادر به ارایه خدمات در خور توجه به کلیه مراکز بهداشتی و درمانی می باشد . سقف کاذب کناف و دیوار پوششی کناف و دیوار جدا کننده کناف در مقابل زلزله مقاوم بوده ، امکان دسترسی به تاسیسات ساختمانی را میسر ساخته ، مقاوم در برابر رطوبت ، حریق ، عایق صوتی و … می باشد . بخش های مختلف بیمارستان و کلینیک های درمانی  از جمله CCU ، ICU، بستری و … نیازمند سکوت فراگیر است برای همین می توان از طریق سقف کاذب کناف و دیوار کناف به این مهم دست یافت .

 

سقف کاذب بیمارستان

بیمارستان:

بیمارستان ها محیطی هستند که به دلیل شرایط ویژه بیمارانش دمایش باید تنطیم باشد برای این منظور می توان از پوسته های دو جداره در سقف  کاذب کناف و دیوارهای پوششی و جدا کننده کناف استفاده کرد که در میان سقف کاذب کناف و دیوار کناف از یک لایه عایق صوت و حرارت استفاده می شود هم به منظور حفظ دما هم جلوگیری از همهمه و پیچیدن صدا که در مراکز پرهمهمه و شلوغ کاربرد دارد . در بخش های مربوط به زایمان و درد و … نیز می توان از عایق های صوتی و جذب صدا در سقف کاذب کناف و دیوار کناف استفاده کرد .

سقف کاذب کناف بیمارستانها Hospital 1

سقف کاذب کناف بیمارستانها Hospital 1

سقف کاذب دارای کد حریق :

سقف کاذبی که به تنهایی در برابر حریق  مقاوم بوده و سقف اصلی نیز دارای کد حریق مشابه باشد بنابراین مقاومت از بالای سقف کاذب کناف یا از پایین و بالای سقف کاذب است . سقف کاذبی که حد حریق آن در ترکیب با سقف اصلی است و در صورتی که اجرای سقف اصلی بر اساس استاندارد باشد مقاومت از پایین سقف کاذب کناف اعمال می شود .

سقف کاذب AMF یا مشبک معدنی  کناف ایران متشکل از الیاف معدنی پشم سنگ و نشاسته ذرت و خاک رس است و عاری از از هر گونه مواد شیمیایی مضر که این نوع سقف کاذب کناف عایق صوتی ، حرارتی و آکوستیک می باشد و این هم به دلیل حفره های سقف کاذب برای جذب صوت و انعکاس است و مناسب مراکز پر ازدحام و شلوغ می باشد  و در ضمن در برابر حریق نیز مقاوم است .

کانال تلگرام کناف درایوال