فیلم اموزش کناف دانلود رایگان

فیلم اموزش کناف دانلود رایگان

 

سیستمهای ساخت و ساز خشک dry wall یا به اصطلاح کناف که در سالهای اخیر در صنعت ساختمان سازی ایران رایج شده و هر ساله تقاضا برای اجرای سازه های دکوراتیو و دیوارهای جدا کننده داخلی ودیوارهای خارجی اکواپنل ساختمان بیشتر میشود ، و همان گونه که بازار تقاضا بالا رفته به اشتغال زایی هم کمک به سزایی می کند.

این امر باعث شده که جوانان بیشتری به این کسب و کار روی اورده و باعث شده از فروش این سیستمها تا اجرای این سیستمها روی بیاورند ولی چون اطلاع رسانی و اموزشهای نصب و اجرای این ساختارها محدود می باشد دلیل ان هم نو ظهور بودن این سیستم در کشورمان است.

ولی متاسفانه افراد سود جو از این امر سوء استفاده کرده و در وبلاگهای خود نوشته هایی چون فروش فیلم اموزشی کناف به قیمتهای بالا میکنند .

 

حائز اهیمت است که به اطلاع برسانم که این نوع سیستمها با دیدن فیلم و یا عکس نمیتوان اموزش دیده و بلعکس باعث میشود که ریشه و علم این صنعت به بی راهه کشیده شود و خدایی نکرده باعث اتفاقاتی بد همچون ریختن سقف منازل و یا مکانهای تجاری بر روی افراد بی گناه شود.

برای همین توسیه میکنم برای آموزش و یادگیری سیستمهای ساخت و ساز خشک (dry wall) حتما پیش یک استاد کار کناف و یا در اکادمی علمی کناف دکور سقف ثبت نام کنید و از این راه برای اموزش جلو بروید .

 در پی درخواست دوستان نمونه ای از فیلمهایی که در اکثر سایتها و وبلاگها که به فروش میرسد در اختیار شما قرار میدهیم.

 

با تشکر ادمین

رمز فایل :