پنل مشبک سه بعدی

پنل مشبک سه بعدی

پنل مشبک سه بعدی ، اگر می خواهید فضایی خاص تر داشته باشید می توانید از المان های خاص برای دکوراسیون استفاده کنید. مهم ترین بخش دکوراسیون یک فضا در مرحله اول دکوراسیون دیوار است.

می توانید با استفاده از انواع رنگ ها و یا کاغذ دیواری که البته معمول ترین راه حلهای دکوراسیون دیوار هستند فضای خود را تا حدود خیلی زیادی مطلوب تر کنید. و یا اینکه با استفاده از متریال هایی مانند پنل مشبک سه بعدی در دکوراسیون دیوار، فضا را بسیار خاص تر کنید. و همچنین گاهی برای جدا کردن بخشی از فضا می خواهید متریالی داشته باشید که نقش پارتیشن را داشته باشد. پارتیشن هایی که در عین دارا بودن استحکام ، زیبایی خاصی نیز به فضای مورد نظر بیافزاید.

پنل مشبک سه بعدی
پنل مشبک سه بعدی

در این میان یکی از بهترین پیشنهاد های ممکن استفاده از پنل سه بعدی است. جنس این محصول از MDF است و توسط دستگاه های CNC تولید می شود. منتها پروسه طراحی و تولید آنها بسیار پیچیده تر از پنل مشبک است. تنوع طرح در این محصول کمتر از پنل های مشبک فلت می باشد. اما در این محصول طرح هایی بسیار زیباتر از آنچه در پنل های مشبک فلت دیده اید، خواهید یافت.

پنل مشبک سه بعدی
پنل مشبک سه بعدی

ابعاد پنل مشبک سه بعدی

ابعاد استاندارد این محصول ۱۲۲ در ۲۴۴ سانت است. اما شما می توانید این محصول را در هر ابعادی سفارش دهید. اگر ابعاد مورد نظر شما از ابعاد استاندارد بزرگتر باشد، محصول به صورت دو تکه و یا چند تکه به دست شما خواهد رسید. همچنین ضخامت استاندارد این محصول 16 میلیمتر است که آن هم بسته به سفارش قابل تغییر است. این محصول به صورت خام ( ام دی اف خام نخودی رنگ است) یا رنگی ( انواع رنگ ها) قابل سفارش است.در انتخاب رنگ محدودیت ندارید.

پنل مشبک سه بعدی
پنل مشبک سه بعدی

نوع رنگ پنل مشبک سه بعدی

می توانید با استفاده از گزینه انتخاب رنگ، نمونه رنگ های قابل سفارش را بازدید کرده و انتخاب کنید. هنگام ثبت سفارش می بایست به ابعاد مورد نظر و یا تعداد پنل مورد درخواست اشاره نموده و کد انتخابی را نیز مشخص نمایید.

در ادامه می بایست به کد رنگ مورد درخواست اشاره نمایید. نصب پنل های مشبک سه بعدی در گروه کار نجاری و ام دی اف کاری است. در صورتی که با نحوه نصب و یا رنگ آمیزی این محصول در محل آشنایی ندارید می توانید از اپراتور فروش درخواست کنید تا فایل های آموزشی مرتبط با آن را برای شما ارسال نمایند.

پنل مشبک سه بعدی
پنل سه بعدی

آموزش نصب پنل سه بعدی

در این فایل ها به زبان ساده، به انواع روش های نصب و رنگ آمیزی اشاره شده است. همچنین می توانید بعد از نصب پنل سه بعدی بر روی آن انواع محصولات دیگر نظیر آباژور و یا تلوزیون را نصب نمود. استحکام و قابلیت پیچ کاری روی ورق MDF این مهم را میسر می نماید. بهتر است به گالری تصاویر اجرا شده هم سری بزنید. در آنجا می توانید ایده هایی را مشاهده کنید که قبلا دیگران تجربه کرده اند. پس کافیست ابعاد دیوار و یا پارتیشن مورد نظر را اعلام نمایید تا در سریعترین زمان پیشنهاد های واحد طراحی را دریافت نمایید.

برای اجرای آن هیچ نگرانی نداشته باشید. در تمامی نقاط کشور همکاران آموزش دیده ای هستند که می توانیم آنها را به شما معرفی کرده و با اطمینان خاطر کار اجرا را به آنها بسپارید. نگران قیمت و زمان تحویل نباشید. تمامی تلاش همکاران ما بر این است که کالای مورد تقاضای شما با بهترین کیفیت و کمترین قیمت و در کوتاه ترین زمان به دست شما برسد. مهم نیست که در کجای ایران ساکن هستید. ما با شبکه حمل و نقل گسترده ای در حال همکاری هستیم.

بسته به اینکه از کجای ایران درخواست داده اید، بهترین و ارزان ترین راه ارسال کالا را برای شما در نظر خواهیم گرفت. کالا تا زمانی که به دست شما برسد در برنامه پیگری ماست. تمام بار ها ارسالی دارای ضمانت سالم رسیدن به مقصد هستند. پس کافیست که انتخاب کنید و درخواست دهید. باقی کار ها را به ما بسپارید.

مطالب مرتبط:

پنل سه بعدی 7 دلیل انتخاب هوشمندانه

پنل سه بعدی

دیوار پوش سه بعدی گچی و قالب پنل گچی