گالری آرک آشپزخانه کناف

گالری آرک آشپزخانه کناف

آرک آشپزخانه کناف | استفاده از کناف در طراحی دکوراسیون خانگی روز به روز در حال افزایش است، از کناف در مکانهای مختلف خانه، مانند سقف و اپن آشپزخانه در کنار آسمان مجازی نیز استفاده می شود. استفاده از کناف و دیوار گچی در آشپزخانه به آن زیبایی و جلوه خاصی می بخشد و می تواند فضای دکوراسیون آشپزخانه را با سبک مدرن دکوراسیون آمیخته کند. در ادامه به بررسی استفاده از کناف در اپن آشپزخانه می پردازیم و چند مدل نیز برای شما آماده کرده ایم.

آرک آشپزخانه کناف

آرک ها قسمتی از سازه های ساختمانی بشمار می آیند که فاصله بین دو فضا را ایجاد می کنند. آرک آشپزخانه با کناف از محبوبترین و پر استفاده ترین مدل، در خانه های مدرن و قدیمی است. آشپزخانه هایی که از آرک کناف استفاده می کنند، پیچیدگی و ظاهر بسیار زیبایی دارند که موردپسند علاقمندان به دکوراسیون داخلی پیچیده است.

آرک آشپزخانه کناف تقریبا به گزینه تمام آشپزخانه های ایرانی تبدیل شده است. کناف نسبت به گچ بری، پیاده سازی و نصب ساده تری دارد و همچنین تنوع بیشتری نسبت به مدل های قدیمی گچ بری دارد.

اپن آشپزخانه کناف

امروزه از کناف برای اپن آشپزخانه، بیشتر از هرنوع طرح و مصالح قدیمی استفاده می شود. کناف ها به شما این امکان را می دهند که دکوراسیون آشپزخانه را با سبک مدرن طراحی هماهنگ کنید. استفاده از اپن آشپزخانه کناف، برای همه آشپزخانه ها مقدور است، شما می توانید اپن آشپزخانه های کوچک و بسیار بزرگ را با کناف طراحی کنید.

استفاده از کناف در اپن آشپزخانه به شما این امکان را می دهد که ضمن زیبا شدن دکور آشپزخانه، استفاده مطلوب و بهتری از فضای آشپزخانه خود داشته باشید. کناف ها نگاه ها را به خود جذب می کنند و از کوچک بنظر رسیدن فضای آشپزخانه جلوگیری می کنند.

آرک آشپزخانه کناف تاثیری بر روی بار سازه ندارند و بیشتر جلوه زیبایی دارند. اما شما می توانید از مدل کنافی استفاده کنید که علاوه بر داشتن زیبایی، در نگه داشتن بار سازه و مستحکم کردن ساختمان نیز موثر باشد. این مدل ها وظیفه تقسیم و هدایت نیرو به سمت پایین را دارند و جزئی از معماری ساختمان محسوب می شوند، البته توسط روکش کنافی پوشیده شده اند.

طراحی آرک آشپزخانه کناف

آرک آشپزخانه کناف تاثیر زیادی بر روی زیبایی آشپزخانه دارد و همچنین بر روی زیبایی تمام خانه نیز تاثیر می گذارد، چرا که آشپزخانه نسبت به بقیه قسمت های خانه، بیشتر در دید قرار دارد. استفاده از کناف در ایران بسیار بیشتر از بقیه کشورهای خارجی است. استفاده از کناف در تمام قسمت های آشپزخانه مقدور است، اغلب سقف آشپزخانه، آرک و اپن آشپزخانه و عده ای کابینت ها و پنل سه بعدی را با کناف طراحی می کنند.

تنوع مدلآرک آشپزخانه کناف به قدری زیاد است، که میشود گفت به ازای هر آشپزخانه یک مدل آرک کناف وجود دارد. هر فکر و طرحی که داشته باشید می توانید در آشپزخانه خود با کناف پیاده کنید.

اپن آشپزخانه باید طراحی منحصر بفردی داشته باشد، چرا که مسئول تعیین میزان فضا و جداسازی آشپزخانه از دیگر نقاط ساختمان است. کناف ها به شما این امکان را می دهند که هر ایده ای در سر می پرورانید را پیاده کنید و دکور آشپزخانه خود را مطابق با علاقه خود طراحی کنید.

در آشپزخانه های مدرن کمتر از کناف برای طراحی سقف استفاده می شود، زیرا با مفهوم طراحی مدرن که بر پایه سادگی است تناقض دارد. اما در آشپزخانه های جدید که ترکیبی از چند سبک هستند، می توان به راحتی از کناف برای طراحی سقف و دیگر اجزای آشپزخانه استفاده کرد.

مطالب مرتبط :

مزایا و کاربرد های دیوار کاذب کناف
طرز رنگ آمیزی کناف
کانال تلگرام کناف