پنل مشبک دکوراتیو

26 می 2024 2:55 ب.ظ

پنل مشبک دکوراتیو

مشخصات فنی پنل پنل مشبک دکوراتیو (فلت):

– ابعاداستاندار:122 * 244 سانتی متر
– نوع جنس: ام دی اف-پی وی سی
– ضخامتا استاندارد: 16میل
– جنس رنگ: سلولوزی، پلی استر، پلی اورتان
– فام رنگ: دررنگهای سفید,طلایی,مسی و هر رنگ دیگر قابل تولید است.

پنل مشبک دکوراتیو
همچنین درصورت ارسال طرح ازسوی شماعزیزان،این مجموعه قابلیت تولیدطرح درابعادسفارشی وضخامت دلخواه رانیزدارا است.

پنل مشبک

پنل مشبک دکوراتیو یکی از المان‌های تاثیرگذار در طراحی منازل مسکونی، ساختمان‌های تجاری یا اداری و فضاهای مختلف در است. به واسطه این پنل‌ها می‌توان فضایی شیک و زیبا به وجود آورد و دکوراسیون محیط را شیک و مدرن کرد. انواع پنل‌های مشبک را می‌توان در دکوراسیون چارچوب ورودی، ‌پارتیشن‌بندی داخلی و … استفاده کرد. از آن‌جا که مشبک‌ها تاثیر ویژه‌ای در دکوراسیون فضاهای مختلف دارند و همچنین تاثیر ویژه‌ای در مدرن‌سازی محیط هم می‌گذارند، استفاده زیادی دارند و‌ افراد زیادی به دنبال طرح و مدل‌های مختلف آن هستند.

پنل مشبک دکوراتیو چیست؟

انواع پنل مشبک دکوراتیو از چوب یا فلز تولید می‌شود. نقش و نگاری که این پنل‌ها دارند به واسطه هنر منبت کاری ایجاد می‌شود. این پنل‌ها الگوها و نگاره‌های مختلفی دارند و زیبایی محیط رو افزایش می‌دهند. از این پنل‌ها می‌توان در محیط‌های مختلفی استفاده کرد و فضای‌انجا را شیک و مدرن کرد.

کاربرد پنل مشبک دکوراتیو

از این پنل‌ها می‌توان در قسمت‌های مختلف یک ساختمان استفاده کرد. حالا در زیر به کاربردهای این پنل‌ها می‌پردازیم و توضیحاتی در موردشان می‌دهیم:

درگاه ورودی منازل و ساختمان ها

یکی از پرکاربردترین موارد استفاده از این پنل‌ها، درگاه ورود ساختمان‌ها و منازل هستند. معماران برای اینکه زیبایی بیش از اندازه‌ای به درگاه ورودی ساختمان‌ها بدهند، از این پنل‌ها با الگوها و مدل‌های مختلف استفاده می‌کنند. از آن‌جا که درگاه ورودی اولین جایی است که مهمانان تان قبل از ورود به ساختمان می‌بینند، مهم است که زیبا و شیک به نظر برسد. به واسطه پنل مشبک دکوراتیو می‌توانید زیبایی چشم نوازی به درگاه ورودی ساختمان‌تان بدهید و آن‌جا را شیک و خاص کنید.

 

‌پارتیشن‌بندی داخلی

برای جداسازی فضای یک ساختمان حتما لازم نیست که با دیوارهای ‌آجری این کار را انجام دهید، با استفاده از پنل‌های مشبک دکوراتیو می‌توانید فضا را بدون اینکه نیاز به دیوار خاصی باشد، از هم جدا کنید. این پنل‌ها زیبایی خاصی دارند و حتی روی دکوراسیون کلی فضایی که قرار است آن‌جا را ‌پارتیشن‌بندی کنید، تاثیر‌ مثبتی می‌گذارند. شما می‌توانید با استفاده از این پنل‌ها علاوه بر اینکه فضاها را کوچکتر کرده و از یکدیگر کوچکتر می‌کنید، جلوه‌ای زیباتر به محیط هم ببخشید.

هدبورد تخت خواب

یکی از موارد استفاده پنل‌های مشبک دکوراتیو، هدبورد تخت خواب است. از آن‌جا که این پنل‌ها ظرافت و زیبایی خاصی دارند، برای هدبورد تخت خواب نیز گزینه مناسبی به شمار می‌روند. شما می‌توانید از این پنل‌ها به عنوان هدبورد تخت خواب خود استفاده کنید و در نهایت تاثیر ویژه‌ای هم روی زیبایی تخت خواب و هم روی دکوراسیون اتاق خواب بگذارید. سعی کنید طرح و الگوی پنل را به گونه‌ای انتخاب کنید که با دیگر المان‌های دکوراسیون اتاق خواب‌تان هماهنگی دارد تا به این شکل جلوه‌ای زیبا بین تخت خواب و اتاق خواب به وجود بیاورید.

کابینت ایستاده

شما می‌توانید از پنل‌ها به عنوان کابینت‌های ایستاده هم استفاده کنید. معمولا از این کابینت‌ها بیشتر در منازل مسکونی ساخته می‌شود. شما می‌تواند به جای استفاده از هر چیز دیگری در ساخت این کابینت‌ها، از پنل‌های مشبکی استفاده کنید که زیبایی منحصر به فردی به محیط می‌بخشند و آن‌جا را شیک‌تر و دلنشین‌تر می‌کنند.

استفاده دکوری

زیبایی پنل مشبک دکوراتیو به قدری زیاد است که حتی می‌تواند از آن استفاده دکوری کرد. این یعنی شاید اصلا دلیل خاصی برای استفاده از پنل‌ها نداشته باشید اما می‌توانید برای زیباتر به نظر رسیدن محیط منزل از ‌آن‌ها استفاده کنید. این پنل‌ها طرح‌ها و الگوهای بسیار خاص، زیبا و متنوعی دارند و شما می‌توانید متناسب با سلیقه و علاقه تان، آن‌ها را خریداری کنید و در محیط مورد نظرتان قرار دهید.

آینه دکوری

از پنل مشبک دکوراتیو می‌تواند برای زیباتر کردن آینه‌های دیوار، آینه‌های درب ورودی یا آینه‌های کمدها استفاده کنید. این مشبک‌ها در کنار آینه‌ها ترکیبی زیبا به وجود می‌آورند و روی خاص به نظر رسیدن محیط تاثیر ویژه‌ای دارند. از انواع مشبک‌های فلزی یا چوبی می‌توانید به منظور انجام این کار استفاده کنید.

نرده راه پله

نرده راه پله‌ها معمولا تاثیر ویژه‌ای روی دکوراسیون بیرون ساختمان می‌گذارند. همچنین اگر راه پله‌ای داخل ساختمان وجود دارد هم می‌توانید از این مشبک‌ها برای زیباتر کردن دکور آن استفاده کنید. پنل مشبک دکوراتیو می‌تواند راه پله را شیک و مدرن نشان دهد و روی زیبایی ‌آن‌جا تاثیر بگذارد. همچنین لازم به ذکر است که بدانید پنل‌های چوبی برای انجام این کار گزینه مناسب‌تری هستند.

نمای ساختمان

زیبایی پنل مشبک دکوراتیو به قدری زیاد است که حتی از آن برای زیباتر کردن نمای ساختمان هم استفاده می‌شود. نمای ساختمان باید مقاوم باشد و استحکام بالای ‌آن از آسیب دیدن در برابر عوامل مختلف جلوگیری کند. انواع پنل‌های مشبک مقاومت خیلی خوب دارند و با دوام بسیار خوی که دارند، باعث می‌شوند که هم نمای ساختمان زیباتر به نظر برسد و هم خیلی دیر‌آسیب ببینند. پس اگر به یک گزینه مناسب برای زیباتر کردن نمای ساختمان می‌گردید، می‌توانید از پنل مشبک دکوراتیو استفاده کنید.

نکات مهم در انتخاب پنل مشبک دکوراتیو

قبل از اینکه بخواهید برای خرید پنل‌های مشبک اقدامی کنید، باید به برخی نکات توجه کنید. مثلا شما باید طرح‌های موجود در این پنل‌ها را کاملا بر اساس محیط و دکوراسیون آن‌جا انتخاب کنید. همچنین باید هدف استفاده از این پنل‌ها را از هم مشخص کنید تا بر اساس آن مناسب ترین پنل را بخرید. پنل‌های مشبک چوبی و فلزی با هم تفاوت‌های دارند که در هنگام خرید لازم است در این باره از کارشناس فروش سوالاتی بپرسید تا شما را راهنمایی کند.

لمسه دوزی روی دیوار علاوه بر زیبایی، عایق صوتی خوبی برای محیط شما به وجود می‌آورد. همچنین معمولا برای لوکس نشان دادن محیط از این لمسه کاری روی دیوار استفاده می‌شود.

معمولا به دلیل قیمت بالای لمسه کوبی، از کاغذ دیواری و بلکا به عنوان روش جایگزین استفاده می‌شود؛ ولی دوام و زیبایی لمسه کاری بسیار بالاتر از این موارد است. اگر دقت کرده باشید، در طراحی خانه‌ها، هتل‌ها و رستوران‌های لوکس بیشتر از پارچه و لمسه دوزی روی دیوار استفاده می‌شود.

قابل ذکر هست که یکی از مزایای مهم لمسه کاری دیوار نرم و ضربه گیر بودن ان است به نحوی که بیشتر برای اجرا در مهد کودک هم مورد استفاده جهت امنیت کودکان اجرا میگردد.

مارکت کناف کاران، عرضه کننده انواع پنل مشبک دکوراتیو

یکی از نکات مهم در خرید پنل مشبک دکوراتیو انتخاب فروشگاه مناسب است. شما باید یک فروشگاه کار درست و حرفه‌ای زمینه در انواع پنل مشبک دکوراتیو پیدا کنید و از آن خریدهایتان را انجام دهید. فروشگاه مارکت کناف کاران انواع این پنل‌ها را در طرح‌ها و مدل‌های مختلف به فروش می‌رساند. در این سایت می‌توانید قبل از اینکه خریدی انجام دهید، توسط مشاورهای ما، مشاوره‌های لازم را دریافت کنید و با علم و دانش کافی خریدتان را انجام دهید. پس اگر نیاز به اطلاعات بیشتر درباره این پنل‌ها دارید، می‌توانید همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را به صورت کامل راهنمایی کنند. کارشناسان ما تمام سعی خود را می‌کنند تا به شما در خریدی آگاهانه کمک کنند.

26 می 2024 2:55 ب.ظ

2 پاسخ به “پنل مشبک دکوراتیو”

    1. سلام . بله میشه اجرا کرد باید ابعاد محل نصب رو به ما ارسال کنید تا طبق ابعاد ارسالی شما تولید و ارسال بشه .

دیدگاهتان را بنویسید