تایل معرق MT153

تومان

[yasr_visitor_votes size=”medium”]

اطلاعات بیشتر

ابعاد 60*60, این محصول فقط در ابعاد 60*60 قابل تولید است.
جنس MDF روکش دار
ضخامت 3 و 6 میل
فام رنگ سفید گردویی, ونگه

سقف به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از اتاق به عنوان دیوار و کفپوش میباشد . تا همین اواخر، سقف ها بسیار ساده و ظریف بودند با تغییر زمان و ظهور تکنولوژی جدید و احساسات خلاقانه سقف کاذب در حال حاضر بخش مهمی از دکور خانه ها در نظر گرفته می شوند .به منظور الهام بخشیدن به شما نمونه سقف کاذب تایل معرق را به شما معرفی میکنیم که باعث می شود خانه شما الهام بخش برای دیگران نیز باشد.هنگامی که برای پیدا کردن ایده ای ساده برای سقف خانه پیچیده میشود سقف کاذب تایل معرق یک انتخاب به جا و محبوبی میباشد . در حالی که اندازه های بزرگتر تایل معرق MT153 برای پارتیشن و دیوارپوش هم استفاده میگردد و در سقف های گسترده نیز به عنوان یک سقف معلق کاذب استفاده می شود.مزایای متعددی برای استفاده از سقف کاذب تایل معرق میتواند نام برد.

توضیحات

تایل معرق MT153

تایل معرق MT153

[yasr_overall_rating size=”medium”]

اطلاعات بیشتر

ابعاد 60*60, این محصول فقط در ابعاد 60*60 قابل تولید است.
جنس MDF روکش دار
ضخامت 3 و 6 میل
فام رنگ سفید گردویی, ونگه

تایل معرق MT153 | سقف به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از اتاق به عنوان دیوار و کفپوش میباشد . تا همین اواخر، سقف ها بسیار ساده و ظریف بودند با تغییر زمان و ظهور تکنولوژی جدید و احساسات خلاقانه سقف کاذب در حال حاضر بخش مهمی از دکور خانه ها در نظر گرفته می شوند .به منظور الهام بخشیدن به شما نمونه سقف کاذب تایل معرق را به شما معرفی میکنیم که باعث می شود خانه شما الهام بخش برای دیگران نیز باشد.هنگامی که برای پیدا کردن ایده ای ساده برای سقف خانه پیچیده میشود سقف کاذب تایل معرق یک انتخاب به جا و محبوبی میباشد . در حالی که اندازه های بزرگتر تایل معرق MT153 برای پارتیشن و دیوارپوش هم استفاده میگردد و در سقف های گسترده نیز به عنوان یک سقف معلق کاذب استفاده می شود.مزایای متعددی برای استفاده از سقف کاذب تایل معرق  میتواند نام برد.

تایل معرق MT153

تایل معرق MT153 علاوه بر اینکه با استفاده از این سقف کاذب میتوان تاسیساتی مانند سیم کشی و تهویه را پنهان نمود مزایای اصلی این تایل MDF ایجاد روشنایی زیبایی میباشد که به محل اجرا می بخشد. علاوه براین این نوع تایل سقفی برای نصب و راه اندازه بسیار مقرون به صرفه بوده و حتی عمر بسیار زیادی در برابر انواع سقف های کاذب دیگر را دارا میباشد. شما میتوانید با کمک یک کناف کار به سرعت در عرض یک روز این تایل را به عنوان سقف کاذب خانه خود اجرا نموده و در صرفه جویی هزینه ها به تعمیرات خانه کمک کنید .

برای ثبت سفارش لطفا از قسمت تماس با ما اقدام نمایید و یا ای دی تلگرام در ارتباط باشید.